Гурт підтримує нашу країну з початку великого наступу країни-агресорки. Боно зазначив, що незабаром виповниться 2 роки з моменту повномасштабного вторгнення.

Цікаво Ми ж не людожери, – чому в Держдумі не карали Лію Ахеджакову за підтримку України

Ірландський гурт публічно підтримав Україну

Музикант висловився, що український народ невтомно протистоїть жорстокому агресору. За словами рокера, Україна бореться не лише за себе, а й за свободу усього світу. І якщо не допомогати українцям, то Росія піде захоплювати інші країни.

Америка, ти така щедра! Даймо цим людям все, чого вони потребують. Бо вони борються за нашу свободу, а не лише за свою. Наступного тижня буде два роки, як Путін вторгся в Україну, намагаючись знищити важко здобуту свободу 41 мільйона людей. Наступними можуть бути Польща, Литва, Східна Німеччина,
– сказав він.

Боно наголосив, що для українців, свобода має дуже велике значення, тож за неї платиться висока ціна – людські життя. Тому артист закликав якомога швидше допомагати нашому народу.

"Для цих людей "свобода" – це не просто слово із пісні. Для цих людей "свобода" – найважливіше слово у світі. Настільки важливе, що українці б'ються й гинуть за нього", – підкреслив чоловік.

Хто з світових зірок підтримав Україну

  • Ще на початку великої війни Росії Мадонна публічно підтримала Україну. Вона зазначила, що українцям потрібно допомагати. Йшлося про гуманітарну допомогу біженцям.
  • Став на бік Україну й відомий голлівудський актор Шон Пенн. Актор відвідав Бучу та Ірпінь, де побачив наслідки злочинів російських загарбників. Шон поширював правду про російську агресію проти України,а ще почав роботу над документальним фільмом про війну.
  • Всесвітньо відомий гурт Imagine Dragons також засвідчили підтримку України. Артисти ще на початку повномасштабного вторгнення висловили співчуттям усім постраждалим від війни. До того ж музиканти скасували свої концерти в Росії.