Григорій вважає, що справедливості в нашій країні, годі чекати. На його думку, за корупційні дії треба карати якомога суворіше.

Цікаво Під час розслідування майна бізнесмена Гринкевича виявили квартири художниці Соні Морозюк

Решетник висловився про скандал щодо Гринкевичів

Григорій зазначив, що кожна людина повинна нести відповідальність за свої вчинки, попри будь-які статуси та зв'язки.

Ми маємо всі жити за законами – без винятку, незалежно від прізвищ, статусів, діяльності, посад і зв'язків. Маємо дотримуватися законів і правил, нести відповідальність та покарання за їх порушення,
– написав він.

Також Решетник здивований великою кількістю випадків, коли корупціонерів жодним чином не карають за їхні дії. На думку ведучого, так далі бути не може.

Коли вся країна скидає останні гроші на допомогу військовим, дітям, сім'ям, знаходяться ті, для кого немає нічого святого. Це до болю прикро. Таке становище треба негайно змінювати та наводити лад. Якщо ми, звісно, хочемо, аби життя наступного покоління українців було значно кращим,
– зазначив Григорій.

Решетник засудив корупцію
Решетник засудив корупцію / Скриншот з інстаграму ведучого

Скандал за участю родини Гринкевичів

  • Цьогоріч львівський підприємець уклав 23 контракти з Міністерством оборони на суму 1,54 мільярда гривень та став постачальником одягу для військових. Гринкевич перекуповував одяг та білизну у Туреччини лише за 40% коштів, отриманих від Міноборони, а приблизно 60% привласнив собі. Водночас вбрання не відповідало необхідним стандартам.
  • Відомо, що компанії використовували підроблені акти прийняття-передання, де мали можливість доставити одяг пізніше. Тобто, компанії Гринкевича не виконували свої договірні зобов'язання у встановлені терміни. Літній одяг для українських бійців доставили лише у вересні-жовтні. До того ж й досі залишаються невиконані контракти.
  • 29 грудня Державне бюро розслідувань затримало львівського бізнесмена у спробі дати хабар одному із керівників Головного слідчого управління Бюро у розмірі 500 тисяч доларів. Він нібито призначався для того, щоб повернути майно, вилучене з підконтрольних Гринкевичу компаній.