Американська артистка Брітні Спірс здивувала шанувальників новою заявою. Вона повідомила, що мала інтрижку з голлівудською зіркою Беном Аффлеком.

Цікаво Мною легко маніпулювати, – Брітні Спірс вперше заговорила, як почувається після розлучення

Брітні Спірс заговорила про роман з Аффлеком

На особистій сторінці співачка опублікувала архівне фото, на якому позувала в компанії композиторки Даян Воррен та актора Бена Аффлека.

У підписі до фото Брітні Спірс зізналася, що у ту ніч, коли зробили світлину, вона цілувалася з артистом. Скоріш за все, фото датується 1999 роком.

Класна фотографія мене, Бена Аффлека та Даяни Уоррен багато років тому. Він такий чудовий актор. Я не згадала, що цілувалася з Беном тієї ночі. Щиро кажучи, я забула. Чорт, це божевілля! Хотіла б я розповісти вам історію, яка сталася до цього! О, Боже, я така пліткарка,
– здивувала знаменитість.


Брітні Спірс на архівному фото / Скриншот з інстаграму

Пізніше виконавиця видалила фото зі своєї сторінки, але шанувальники встигли зробити до цього скриншот.

Яким було особисте життя зірок на той час

  • У 1999 році Брітні Спірс закрутила роман з колегою Джастіном Тімберлейком. Ймовірно, що це фото зробили до того, як їхні стосунки почалися. Шляхи знаменитостей розішлися через 4 роки після звинувачень у зраді та аборту, про який Брітні розповіла у своїх мемуарах.
  • Щодо Бена Аффлека, у 1997 – 2000 роках він мав стосунки з Гвінет Пелтроу. Його інтрижка з Брітні Спірс могла відбутись саме в цей час. Вже через 3 роки актор познайомився з Дженіфер Лопес, нинішньою дружиною.