У Міністерстві закордонних справ висловили беззаперечну підтримку українському народу у війні, розпочатою Росією.

До речі Після "голої вечірки": путініст Кіркоров засвітився в окупованій Горлівці

Австралія запровадила санкції проти зірок-путіністів

Представники міністерства поважають суверенітет і територіальну цілісність України. Там вважають, що Росія повинна відповідати за свої злочини проти нашої країни. Водночас країну-агресорку закликали припинити війну.

Австралія залишається непохитною у підтримці України в самообороні та притягненні до відповідальності винних у незаконному та аморальному вторгненні Росії. Австралія знову закликає Росію та її прихильників негайно припинити цю безглузду війну. Сьогодні і кожного дня Австралія стоїть з Україною та її народом,
– йдеться в заяві.

Також австралійське МЗС запровадило санкції проти 55-ти громадян Росії, серед яких виконавці Філіп Кіркоров, Микола Басков, Олег Газманов, лідер гурту "Любе" Микола Расторгуєв і ведуча Тіна Канделакі.

Обмеження застосували до тих осіб, котрі брали участь у "депортації українських дітей із регіонів, що перебувають під тимчасовим контролем Росії". Відтепер вʼїзд до Австралії для них заборонений. Також до 37 компаній, які потрапили під санкції, застосують фінансові обмеження.

Україна також запроваджувала санкції проти зірок-путіністів

  • На початку 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ, відповідно до якого вводяться санкції проти громадян Росії. Йшлося про артистів, які підтримують війну країни-агресорки проти України.
  • Зокрема, обмеження застосували проти співаків Дмитра Білана, Сергія Лазарєва, Олександра Буйнова, Ірини Аллєгрової, Лариси Доліної, Лоліти Мілявської, Володимира Преснякова, Стаса П'єхи, телеведучої Жанни Бадоєвої та Дани Борисової, артиста Євгена Петросяна та багато інших.