До того ж вона поділилася, що не може слухати половину україномовних пісень, оскільки вважає їх "шлаком". Ба більше, блогерка вважає, що перехід на державну мову зробить її нецікавою в очах аудиторії.

Не пропустіть Краще б не повернулася з полону, – парамедикиня "Пташка" відреагувала на цькування хейтерів

Чому Алхім не переходить на українську мову

Інфлюенсерка зазначила, що кожен має розмовляти тією мовою, якою він сам хоче. Тому говорити російською, на її думку, абсолютно нормально навіть у державних установах.

Кожна людина, яка живе в Україні, вона має знати українську мову. Однак, кожна людина має право розмовляти тією мовою, якою вона хоче. Якщо я хочу говорити російською, то ніхто це не може мені заборонити. Я не підтримую обов'язкову українську ні в медіа, ні в держустановах,
– поділилася Алхім.

Також блогерка зізналася, що не може слухати половину україномовних пісень, оскільки вважає їх "шлаком". Звичайно, є треки, які їй справді подобаються, але таких меншість.

Чесно, половина українських пісень – повний шлак, я не можу це слухати. Є українські пісні, які мені дійсно подобаються. Ну, а інша половина – цілковите "лайно",
– зізналася інфлюенсерка.

Водночас Алхім заявила, що не переходитиме на українську. Так, на її думку, вона втратить свою ідентичність і цікавість аудиторії. До того ж Анна звинуватила пресу, яка завдає публічного тиску дівчині щодо мовного питання. Блогерка вважає, що якби його не було, то вона б спокійно говорила солов'їною.

Анна Алхім про перехід на українську: дивіться відео онлайн

Що відомо про Анну Алхім

  • Блогерка продовжує спілкуватися російською та вести цією мовою свою сторінку в інстаграмі. І це попри те, що відомі люди намагаються переходити на українську.
  • Також Алхім досі слухає російську музику на стрімінгових платформах, бо їй так подобається. Вона вдає, що не розуміє, що таким чином спонсорує окупантів.
  • За день до ракетного удару по госпіталю у Дніпрі, вона поширила на свою величезну аудиторію інстаграм-сторіс, в якій розкрила номери двох лікарень, де рятують поранених військових. Тож чимало людей вважали, що вона могла спровокувати ракетний удар по лікарні.
  • До того ж Алхім розповідала, що дивилась російський серіал "Слово пацана. Кров на асфальті". Тож блогерці все одно, що переглядами такого контенту вона фінансує ракети над своєю головою, а також пропагує на велику аудиторію серіал країни-агресорки.