Сам блогер вже коментував свою поїздку на Мальдіви, яку так захейтили в мережі. Як виявилося, в Андрія не було наміру приховуватися волонтерською діяльністю. Через зміни в датах проведення заходів у нього виявилася можливість відпочити разом з родиною, чим він і скористався.

До слова Кілька бізнесів та мільйонна аудиторія: що відомо про блогерку Таню Пренткович та її обранця

Що відомо про перетин кордону Гонковським

За даними, які надала прикордонна служба, Гонковський перетнув українсько-польський кордон 8-го січня 2024 року о 10:17 у пункті "Краківець" на автомобілі BMW. Відтоді на територію України він не повертався.

Андрій Гонковський і Таня Пренткович / Фото з інстаграму блогера

Інформація про перебування за кордоном спочатку з’явилася в ЗМІ, проте Пренткович і Гонковський відмовилися це коментувати. Однак пізніше, сама Таня таки вийшла на зв'язок і заявила, що на адресу її сім'ї "летять погрози", тому вона не може повідомити місце перебування.

Вони хочуть нас вбити. Кажуть, щоб ми розбились на літаку. Я вам зараз маю сказати в якій ми країні чи якому місті України? До речі, ми не говорили нічого про за кордон,
– відповіла блогерка.

А ще раніше Андрій Гонковський заявив про бажання переїзду. Втім, в межах України чи поза ними, чоловік не уточнив, але попередив, що багатьом це точно не сподобається. Цікаво, що сама Пренткович ніяк не прокоментувала таку заяву чоловіка, а натомість провела розіграш серед своїх підписників.

Чим відомі Пренткович та Гонковський

  • Блог Пренткович з'явився у 2012 році, коли та почала публікувати свої фото в інстаграмі. Пізніше це переросло в довгі пости та дописи з рекомендаціями. А далі вже з нею почали співпрацювати бренди і надходити рекламні пропозиції.
  • Зараз Таня є власницею кількох бізнесів – PRentkovych agency та секс-шопу Inside.
  • Андрій Гонковський – підприємець та продюсер. Він є засновником центру онлайн-освіти "G-tag" і співвласником мережі фітнес-клубів. Також Андрій заснував smm-агенцію та їздив містами України з туром SMM GYM на тему просування.
  • Пренткович та Гонковський допомагали ЗСУ упродовж повномасштабного вторгнення. Андрій розповідав, що на потреби армії вони віддавали 50% від доходу з їхніх бізнесів у межах проєкту "А так можна було". Також вони робили збори, благодійні розіграші.
  • За словами Пренткович, вона віддала на армію 4,5 мільйона гривень особистих коштів.