Окрім цього, в нього є дві собаки та кіт. Відтак, щомісячні витрати ведучого виявились шокуючими.

Важливо Після втрати ноги повернувся на фронт: на війні загинув хореограф Антон Смецький

Анатолій Анатоліч наголосив, що левову частку сімейного бюджету складають витрати на освіту дітей. Окрім цього, значні суми йдуть на харчування, одяг та транспорт для всієї родини.

Основні витрати – це діти. Тому що вони навчаються в приватній школі та в приватному садочку. Це приблизно 110 тисяч гривень на місяць. Плюс логістика й вони їдять багато, треба одягнути… Скажімо так, у мене родина з п'ятьох людей і на все йде у межах п'яти тисяч доларів,
– зазначив шоумен.

Він додав, що загалом ціни в Києві його влаштовують. Він іронічно зауважив, що могло бути й гірше.

Що відомо про заробіток Анатолія Анатоліча

  • Раніше телеведучий розповідав, що його доходи ледве покривають витрати, практично зводячи баланс до нуля.
  • Він зазначив, що його заробітки становлять лише близько п'ятої частини від суми, яку він отримував до початку повномасштабного вторгнення в Україну.
  • Анатолій Анатоліч підкреслив, що попри скрутне становище, йому вдається підтримувати гідний рівень життя для своїх дітей.
  • Шоумен поділився, що після початку великої війни він втратив усі великі контракти та основні джерела доходу. Зокрема, не знімається на телебаченні.
  • Водночас минулого року Анатоліч розповідав, що в Університеті культури та мистецтв у нього буде авторський курс із тележурналістики та сучасних медіатехнологій.