Крім того, з'ясувалося, що в інфлюенсерки виникли деякі проблеми з візою. Як наслідок вона заявила, що застрягне без права виїзду з США на "фіг зна скільки".

Важливо У Кропивницькому попрощалися з блогером-мільйонником Юрієм Ворожком: перші кадри з церемонії

Аліна Шаманська не може виїхати з США до України

Блогерка з нетерпінням чекала на поїздку, яка мала розпочатися 28 лютого. У Києві вона планувала відзняти декілька випусків свого подкасту, відсвяткувати з друзями день народження, пройти медичне обстеження, а також зняти рекламні інтеграції. Втім, за словами Аліни, "певні обставини" не дали цього зробити.

Моя омріяна поїздка скасована на невизначений термін. Мій стан важко описати,
– поділилася Шаманська.

Вона додала, що буде переоформлювати тип своєї візи. Річ у тім, що Аліна мала туристичну візу за якою вона була зобов'язана виїжджати з країни кожні шість місяців. Оскільки цього не сталося, то Шаманська повинна подати заяву на отримання нового типу візи.

Ця процедура може зайняти від 5-6 місяців до декількох років. Покидати територію США в період оформлення – заборонено. Тобто я застрягну без права виїзду на фіг зна скільки… Плюс це дорого,
– наголосила інфлюенсерка.

Аліна Шаманська застряла в США
Аліна Шаманська застряла в США / Скриншот з інстаграм-сторіс

Шаманська також поділилася, що сильно сумує за Києвом, втім не може повернутися в Україну на завжди і підкреслила, що війна не є основною перешкодою, що заважають їй та синові Артуру поїхати назад у Київ.

Де живе Аліна Шаманська

  • Блогерка з сином мешкає в окрузі Оріндж, штат Каліфорнія, місті, яке відоме своєю високою вартістю життя.
  • Так, Шаманська розповіла, що витрачає щонайменше 2000 доларів на місяць виключно на їжу. На додаток у неї є й інші витрати. Зокрема, оренда житла, бензин і комунальні послуги.
  • В результаті, за її оцінками, загальні щомісячні витрати становлять близько $5,500.